Logo-ART

Про Центр

Вітаємо на сайті Центру «АРТ» Печерського району

Центр «АРТ» Печерського району - позашкільний заклад, який об’єднує Активних, Розумних, Талановитих гуртківців та впроваджує компетентісний підхід до формування змісту та організації навчального процесу.

Керівник центру заслужений працівник освіти України, лауреат міжнародної премії ім. Валентина Михайлюка, відмінник народної освіти України Людмила Кияниця.

Головне завдання центру «АРТ» - підтримка юних талантів, забезпечення простору для ініціативи, крокування в ногу з часом, створення всіх умов для творчої діяльності гуртківців, педагогів в освіті і мистецтві, забезпечення необхідними знаннями для гармонійного взаємодії дитини із суспільством та навчання в Центрі, адже саме в нас вихованці визначаються зі своїми уподобаннями та розвивають свої здібності у різних напрямках, оперативно адаптуються до нових викликів часу.

Працюють у Центрі досвідчені фахівці закохані в свою справу педагоги, артисти, професіонали, які безмежно люблять свою Землю, пісню, рідну мову, традиції. Серед них заслужений працівник освіти України, майстер спорту України, три відмінники освіти України.

Педагог – це Дар Божий! Ними не стають, ними народжуються!

Естетичне виховання учнів збагачує внутрішній світ особистості через пізнання кращих зразків української народної, сучасної пісні та світової музики, формує навички професійного й соціального партнерства.

Колективи центру «АРТ» виступають з благодійними концертами в лікарнях, військових частинах та інтернатах, на радіо та телебаченні.

Гордістю країни стали переможці та лауреати багатьох міжнародних, всеукраїнських змагань, конкурсів та фестивалів, зокрема в Німеччині, Ізраїлі, Польщі, Великобританії, Сербії, Франції, США, Словаччині, Чехії, Болгарії, Латвії, Італії, Іспанії. Підтвердженням є нагородження почесними грамотами, подяками, відзнаками, дипломами, кубками, медалями...

Центр «АРТ» гостинно зустріне всіх бажаючих навчатися, тому що колектив працює з розумінням свого обов’язку перед прийдешнім поколінням, живе в атмосфері постійного пошуку нового та кращого, прагне до світла та краси, добра і знань.

Центр культурного, спортивного розвитку дітей, юнацтва та молоді "АРТ" Печерського району

Наші контакти:
м. Київ, провулок Лабораторний, 24
тел. +380 (44) 529-62-98,
email: art.pechersk@gmail.com