Logo-ART

ГУРТОК ЛІПЛЕННЯ «МІНІАТЮРНА СКУЛЬПТУРА»

ГУРТОК ЛІПЛЕННЯ «МІНІАТЮРНА СКУЛЬПТУРА»

Керівник гуртка ліплення Холопова Анжела Альбертівна

На заняттях гуртка керівник розвиває творчість, фантазію, образне мислення, допитливість, спостережливість, уяву, ознайомлює дітей з деякими зразками скульптури і декоративно-прикладного мистецтва, виховує в них любов і повагу до людей, що створили ці чудові речі.

Ліплення допомагає виховати цікавість до образотворчої діяльності, розвиває дрібну моторику рук, точність тонких рухів, вміння регулювати силу натиску, зміцнювати мускулатуру кистей рук. Дитина ставить перед собою певну мету і доводить почату справу до кінця, а це сприяє розвитку організованості, цілеспрямованості і наполегливості, дисциплінує її.

Робочим матеріалом для ліплення може бути як пластилін так і солоне тісто. Вихованці можуть створити унiкальнi неповторнi речi, якi допоможуть прикрасити iнтер'єр, зробити подарунки друзям та близьким. Виконуючи таку роботу, дiти розвивають не тiльки точнiсть рухiв, а ще й уяву про форму, об'єм та колiр, хороший смак, а також інтелектуальний розвиток; задоволення потреби особистості у творчій самореалізації.