Logo-ART

ГУРТОК СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ

ГУРТОК СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ

Керівник гуртка відмінник освіти України Левчук Анатолій Федорович.

Гурток спортивного туризму:

виховує в учнів патріотизм, адаптацію до виживання у складних умовах природного та соціального середовища, сприяє розвитку громадянської свідомості, спонукати членів гуртка вести здоровий спосіб життя, відволікати їх від негативних впливів середовища; сприяє раціональному використанню вільного часу. розширює світогляд учнів через екскурсії та походи. формує активну громадянську позицію, відповідальність за збереження історико-культурного надбання. Розвиток пізнавальної активності дітей шляхом розкриття потенційних можливостей та здібностей дитини незалежно від фізичного розвитку; створює умови для реалізації індивідуальності, самовдосконалення відповідно до здібностей та можливостей, формування інтересу до занять видами туризму.

Навчання у гуртку спрямоване на підготовку та участь у змаганнях з пішохідного туризму, зі спортивного орієнтування та участь у спортивних пішохідних походах.

Робочим матеріалом для ліплення може бути як пластилін так і солоне тісто. Вихованці можуть створити унiкальнi неповторнi речi, якi допоможуть прикрасити iнтер'єр, зробити подарунки друзям та близьким. Виконуючи таку роботу, дiти розвивають не тiльки точнiсть рухiв, а ще й уяву про форму, об'єм та колiр, хороший смак, а також інтелектуальний розвиток; задоволення потреби особистості у творчій самореалізації.

Вихованці постійно беруть участь у районних та міських туристських змаганнях. Є чимало нагород та відзнак за чудові виступи на змаганнях з техніки пішохідного туризму, краєзнавчих вікторинах та конкурсах:

  • Відкриті міські змагання зі спортивного орієнтування;
  • Відкриті міські змагання зі спортивного (пішохідного) туризму «Смуга перешкод»;
  • Відкриті міські змагання учнівської молоді міста Києва з техніки пішохідного туризму «Крос-похід»;
  • Відкриті міські змагання з техніки пішохідного туризму «Срібний карабін»;
  • Спортивно-краєзнавча гра «Пам’ятники старого Печерська».