Logo-ART

НАРОДНИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ СПОРТИВНО-БАЛЬНОГО ТАНЦЮ «УНІСОН»

Гурток спортивного бального танцю «Унісон»

Народний художній колектив гурток спортивного бального танцю «Унісон» створений у 2006 році з метою виховання повноцінної естетичної, моральної та духовної особистості засобами хореографічного мистецтва та оволодіння основами танцювальної культури для гармонійного розвитку дітей та молоді. Очолють гурток керівники Вікторія та Євген Олех.

Мета і завдання гуртка – проведення роботи над опануванням техніки виконання елементів, як основою для втілення хореографічного образу; забезпечення високого рівня оволодіння технікою танцю, враховуючи здібності, талант, уміння, фантазію та інтереси вихованців. На кожному етапі розучування елементів, розвивати техніку танцю, музично-ритмічне тренування та навчання основ музичної грамоти; ознайомлення гуртківців з різними танцювальними жанрами та стилями танців, створювання хореографічних композицій на основі поєднання декількох стилів виконання, що дозволяє розширити можливості для творчої самореалізації вихованців, урізноманітнення навчально-виховного процесу, формування стійкого інтересу до хореографічного мистецтва. У репертуарі гуртка виконуються танці європейської та латиноамериканської програми, а також використовуються інші танцювальні напрямки, такі як: сучасний, класичний танець, акробатика, екзибішн.

Ансамбль спортивного бального танцю «Унісон» неодноразово брав участь у всеукраїнських конкурсах «Відкриття сезону» (1 місце), «Перлини сезону» (1 та 2 місце), «Кубок Асгарда» (1місце), «Кубок Абсолюта» (1 місце). Кожного року бере участь у міжнародних чемпіонатах «Київська Русь», «Kiev open», «Ukrainian open», переможці Чемпіонату України та «Кубка тренера» у 2015 та 2016 роках . Також колектив бере участь у концертах та благодійних виступах перед ветеранами війни.

Колектив має численні виступи у конкурсах, концертах, у військових частинах, перед іноземними делегаціями, успішно гастролює по містах України, Німеччини, Америки, Великобританії, Ізраїлю та Словаччині.

За високий професіоналізм, техніку та високу акторську майстерність колектив та його вихованці лауреати та призери багатьох Всеукраїнських змагань та фестивалів - має подяки, грамоти, дипломи, медалі та кубки