Logo-ART

НОВИНИ

28 листопада о 16 годині запалимо Свічку Пам'яті та приєднаємося до загальнонаціональної хвилини мовчання.

Канікули - це чудовий час для школярів зайнятись улюбленою справою, провести його весело та змістовно. Центр "АРТ" підготував цікаву програму заходів під час канікул в онлайн та офлайн форматах відповідно до вимог організації роботи в умовах адаптивного карантину.
План роботи на осінні канікули 2020
Більше інформації нанашій сторінці facebook.

Вітаємо всіх військовослужбовців України. Ви – наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою та перемоги!

Бажаємо натхнення, терпіння, щирих усмішок учнів, подяки від батьків. Нехай натхненно починається кожен новий день. Будьте здорові, дорогий учителю, наставнику, мудрий пораднику. Спасибі за знання, досвід і душевне тепло.

Народний художній колектив ансамбль бандуристів «Мальви» Центру «АРТ» Печерського р-ну м. Києва із задоволенням взяв участь у творчому фестивалі «Київська веселка». (Організатор - Департамент молоді та спорту міста Києва ) Художній керівник - Заслужений працівник освіти України, Лауреат міжнародної премії імені Валентина Михайлюка, Відмінник освіти України, Людмила Кияниця.

09.09.2020 року було проведено зйомки на території Національного художнього музею України Народного художнього колективу дитячого хору "Веснянка" Центру "АРТ". Зйомка проводилася на повітрі з дотриманням всіх санітарно-епідеміологічних норм

06.03.2019 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру. Жінок - військовослужбовців привітали ансамбль військово-патріотичної пісні (керівник Кияниця В.Я.) та солісти народного художнього колективу спортивно - бального танцю «Унісон» Старук Гліб та Коршак Софія. Керівники Олех Є.С. та Олех В.О. Концерт провела вихованка народого художнього колективу ансамблю бандуристів &lquoМальви» Марія Коршак.