Зустріч випускників ансамблю військово-патріотичної пісні "Кадет"

 Випускники ансамблю військово-патріотичної пісні "Кадет" завітали до центру "АРТ" у передсвяткові дні та радісно зустрілися з керівниками, обмінялись своїми спогадами, досягненнями та мріями на майбутнє.

 

 

Виставка робіт  гуртка образотворчого мистецтва "Барви"

З 18 грудня працює наша традиційна тематична виставка робіт вихованців  гуртка образотворчого мистецтва  "Барви" . Керівник Фрединська Юліана Вікторівна.

 

Фотозвіт.

 

Виставка робіт  гуртка "Казковий світ"

З 18 грудня працює наша традиційна тематична виставка робіт вихованців гуртка петриківського розпису "Казковий світ". Керівник Вороніна Наталія Борисівна.

 

Фотозвіт.

 

Виставка робіт гуртка "Мініатюрна скульптура"

З 18 грудня працює наша традиційна тематична виставка робіт вихованців гуртка ліплення із солоного тіста  "Скринька новорічних фантазій". Керівник Холопова Анжела Альбертівна.

 

Фотозвіт.

 

Вітання освітян з наступаючим 2019  Новим Роком!!!

20 грудня керівники та вихованці Центру "АРТ" привітали  освітян Печерська з наступаючим  Новим Роком та Різдвом Христовим.

 

Фотозвіт.

 

Новорічні зустрічі у Центрі "АРТ"

18 грудня 2018 року у центрі «АРТ»  до вихованців центру "АРТ" завітав Святий Миколай, який привітав усіх талановитих дітей з новим роком, які стали активними учасниками свята.

 

Фотозвіт.

 

Новорічні зустрічі у Центрі "АРТ"

Центр "АРТ" долучився до  збору гуманітарної допомоги малозабезпеченим дітям з Луганської області до Різдвяних та Новорічних свят.

 

Проведення тижня знань Безпеки Життєдіяльності

В рамках проведення тижня Безпеки Життєдіяльності Центр "АРТ" провів практичні тренування з евакуації на випадок надзвичайної ситуації. Відпрацьований план евакуації  Центру. Тренування пройшло успішно.

 

Фотозвіт.

 

1

2

3

4

5

Центр культурного, спортивного розвитку дітей, юнацтва та молоді "АРТ"

Печерського району

 

м. Київ, провулок Лабораторний, 24

+380 (44) 529-62-98 ,  art.pechersk@gmail.com