НАРОДНИЙ  ХУДОЖНІЙ  КОЛЕКТИВ  СПОРТИВНО-БАЛЬНОГО  ТАНЦЮ  «УНІСОН»

Народний художній колектив гурток  спортивного бального танцю «Унісон» створений у 2006 році з метою виховання повноцінної естетичної, моральної  та духовної особистості  засобами хореографічного мистецтва та оволодіння основами танцювальної культури для гармонійного розвитку дітей та молоді. Очолють гурток керівники Вікторія та Євген Олех.

 

Мета і завдання гуртка – проведення  роботи над опануванням техніки виконання елементів, як основою для втілення хореографічного образу; забезпечення високого  рівня оволодіння технікою танцю, враховуючи здібності, талант, уміння, фантазію та інтереси вихованців. На кожному етапі розучування елементів, розвивати техніку танцю, музично-ритмічне тренування та навчання основ музичної грамоти; ознайомлення гуртківців з різними танцювальними жанрами та стилями танців, створювання хореографічних композицій на основі поєднання декількох стилів виконання, що дозволяє розширити можливості для творчої самореалізації вихованців, урізноманітнення навчально-виховного процесу, формування стійкого інтересу до хореографічного мистецтва. У репертуарі гуртка виконуються танці європейської та латиноамериканської програми, а також використовуються інші танцювальні напрямки, такі як: сучасний, класичний танець, акробатика, екзибішн.

 

Ансамбль спортивного бального танцю «Унісон» неодноразово брав участь у всеукраїнських конкурсах «Відкриття сезону» (1 місце), «Перлини сезону» (1 та 2 місце), «Кубок Асгарда» (1місце), «Кубок Абсолюта» (1 місце). Кожного року бере участь у міжнародних чемпіонатах «Київська Русь», «Kiev open», «Ukrainian open»,  переможці Чемпіонату України та «Кубка тренера» у 2015 та 2016 роках .   Також колектив бере участь у концертах та  благодійних виступах перед ветеранами війни.

 

За високий професіоналізм, техніку та високу акторську майстерність колектив та його вихованці лауреати та призери багатьох Всеукраїнських змагань та фестивалів - має подяки, грамоти, дипломи, медалі та кубки.

Центр культурного, спортивного розвитку дітей, юнацтва та молоді "АРТ"

Печерського району

 

м. Київ, провулок Лабораторний, 24

+380 (44) 529-62-98 ,  art.pechersk@gmail.com